Przypomnienie wydania: Nie przegap Off-White X Air Jordan 2 Low!

0 Comments

Minęło ponad sześć miesięcy, ponieważ przecieki Off-White X Air Jordan 2 Low po raz pierwszy pojawiły się, a po całym oczekiwaniu spodziewana współpraca jest w końcu na naszym progu. Podczas gdy wiele sneakerheadów tak naprawdę nie witało tych par w czerwcu, mnóstwo was faktycznie zmieniło zdanie. Tak działa Hype. Zatem na jutro 12 listopada, upewnij się, że trzymasz go w zamknięciu w wyłącznym dostawcy, aby uzyskać najlepszą szansę na glinę!

Przybywając do dwóch kolorów OG AJ2, Virgil Abloh wstrzyknął swoje charakterystyczne zdekonstruowane talent do każdej pary. Chociaż nie są one stworzone we Włoszech, tak jak oryginalne, nadal emanują poczuciem luksusu, który jest rzadki w grze. Wykonane z przewozowej skóry premium, „biały” jest akcentowany dynamicznymi czerwonymi odcieniami, podczas gdy piękne niebieskie odcienie schodzą na „czarny”, aby uzyskać kontrast, który z pewnością odwróci się.

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Oczywiście, biały założyciel nie mógł po prostu ich tak zostawić. Znajdziesz techniczny wydrukowany po przyśrodkowej stronie każdego buta, podczas gdy suwak Abloha jest przymocowany do koronek. Przesuwając skupienie poniżej, podeszwa środkowa Nike Air została gotowa do Vintage Vibe. Choć może się to wydawać losowe, te pęknięcia są faktycznymi skanami jeden do jednego z gry zużytej gry Michaela Jordana. Zaokrąglenie to wszystko jest podpis jego powietrza wokół kostki, finalizując wyraźny projekt.

Off-White X Nike Air Jordan 2 Low ma lądować jutro 12 listopada! Daj nam znać, na jakim kolorze czujesz się najbardziej, a jeśli nie jesteś pewien, jaki rozmiar, aby policjanta, upewnij się, że sprawdź nasz użyteczny przewodnik Air Jordan 2 Size Best. W powiązanych wiadomościach Union La X Air Jordan 2 „Gray Fog” został oficjalnie zaprezentowany!

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published.