Air Jordan 7 „Flint” z 2006 roku powraca

0 Comments

, jeśli nie otrzymałeś możliwości policjanta, legendarnego Air Jordan 7 „Flint” w 2006 roku, to będziesz wymagać wysłuchania. Uważany przez liczne sneakerheads za najbardziej znaną kolorystykę, która uderzy w AJ7, plotka głosi, że ma on poważny powrót w przyszłym roku!

Debiut na boisku w kwietniu 2006 r. „Flint” ma czystą szarość, a także białą kombinację kolorów, a także wykonane z maślanego gładkiego zamszu, a także skórki z paliwem premium. „Fioletowe uniwerek” akcenty tworzą swoją metodę zarówno języka, jak i kostki, gdzie również odkryjesz podpis, który wszyscy rozumiemy, a także miłość.

Obraz przez Nike
Poniżej agresywnie zaprojektowana podeszwa środkowa Nike Air odbywa się w kolorze czarnym, a także zaokrąglić wszystko, pojedyncza karta Pull Tab zdobia piętę do najwyższego dopasowania.

Oczekuje się, że w przyszłym roku na półki, Nike Air Jordan 7 „Flint” nie należy przegapić, więc upewnij się, że trzymasz go zamkniętego w wyłącznym dostawcy, jeśli chcesz parę w swojej osobistej kolekcji. W Associated News The Clot X Nike Air Max 1 „Kiss of Death” z 2006 roku również powraca w przyszłym roku!

Obraz przez Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published.