Bliższe spojrzenie na adidas futurecraft.loop

0 Comments

w kwietniu świat został wprowadzony do adidas futurecraft.loop. Jedna z najbardziej innowacyjnych trampek, które widzieliśmy od bardzo długiego czasu, biegnąca sylwetka została wykonana z myślą o ekologicznej przyjazności i zrównoważonym rozwoju, a teraz zbliżamy się i osobiście, dzięki Sneaker Insider @yankeekicks!

Futurecraft, sprzedawany jako pierwszy na świecie sneaker, Futurecraft. Ploop jest krokiem w przyszłość branży obuwia. Malowany w ultra czystej białej kolorystyki, jest wykonany ze specjalnie zaprojektowanego TPU, który jest wirowany na przędzę, na drutach i uformowanej. Oznacza to, że po zakończeniu pary będziesz mógł odesłać ją z powrotem do Adidas, gdzie ponownie wykorzystają wszystkie materiały, aby stworzyć zupełnie nową parę.

Inne szczegóły futurecraft.Loop obejmują uderzające czerwone logo adidas na języku, a także „w 100% recykling”; tekst. Branding Three Stripe otrzymał przezroczyste leczenie, dzięki czemu użytkownicy mogli z łatwością zginać skarpetki, i oczywiście pełna długość podeszwy środkowej doładowania znajduje się poniżej, czysto osadzona na cholewce, więc żaden klej nie jest używany.

Jeśli chcesz parę futurecraft.loop, będziesz musiał usiąść mocno. Na początku tego roku wydano bardzo ograniczoną kwotę dwustu twórców na całym świecie, a publiczne wydanie zaplanowane na wiosnę 2021 r. Oznacza to, że będziesz musiał poczekać dwa lata, aby zdobyć parę!

Co sądzisz o adidas futurecraft.loop? Czy zmieni branżę, jaką znamy? Czy dodasz parę do swojej kolekcji? Daj nam znać i pamiętaj, aby spojrzeć na pełną ofertę sneakerów Adidas!

Obrazy za pośrednictwem Yankeekicks

Leave a Reply

Your email address will not be published.