Pierwsze spojrzenie na A Ma Maniére x Adidas Ultra 4D „Triple Black”

0 Comments

z Ultra Premium Air Jordan 3 zrzucając tuż za rogiem, James Whitner ponownie spotkał się z trzema paskami na nadchodzące Ma Maniére x Adidas Ultra 4D „Triple Black”, a także wprowadza innowacje Futurecraft 4D do ciemnego wymiaru. Piąta partnerstwo, aby utworzyć klasyczną sylwetkę klasyczną spotkanie, oto Twój pierwszy wygląd!

Malowane na całkowicie czarnej kolorystyce, które jest tak samo ukryte, jak to tylko możliwe, Butique z Atlanty Ultra 4D ma pełną cholewkę Primeknit, podczas gdy maślany zamsz jest metodą do ToeBox, a także trzy branding. Obroża, a także pięta są wytwarzane z neoprenu materiału z mnóstwem perforacji dla zdekonstruowanej estetyki, a także jest to pokazane na języku, w którym odkryjesz charakterystyczne logo marki „A”.

Zdjęcie przez Yankeekicks

Zdjęcie przez Yankeekicks
Poniżej odkryjesz futurecraft 4d podeszwa, która jest inna niż wszystko inne. System wykonany we współpracy z węglem, z wykorzystaniem światła i tlenu, co powoduje skomplikowaną strukturę sieci, która zapewnia komfort, a także amortyzację, która jest poza listy. Jest to następnie wyłożone ciemną podeszwą gumy węglowej, finalizując lekceważony projekt Adidas.

Data premiery nie została jeszcze zweryfikowana dla Ma Maniére x Adidas Ultra 4D „Triple Black”, jednak nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby było to wyjątkowe dla sneakerheads w Ameryce Północnej. Zrozumiemy, że jeśli chcesz, aby zmniejszyły się w Europie, a także w Associated News, wygląda na to, że Sean Wotherspoon X Adidas Superstar „Black” w końcu otrzyma na całym świecie wydanie

Zdjęcie przez Yankeekicks

Zdjęcie przez Yankeekicks

Leave a Reply

Your email address will not be published.