Czy X Nike Sb Ben & Jerry’ego Dunk Low „Chunky Dunky” może mieć uzupełnienie?

0 Comments

Czy X Nike Sb Ben & Jerry’ego może mieć uzupełnienie? Wydaje się, że Sneaker Insider @cop_o_clock tak myśli. Po raz pierwszy wydany pod koniec maja, szybko koronowano go w bucie roku przez wiele sneakerheadów. I szczerze? Nie jesteśmy zaskoczeni. Jedna z najbardziej specjalnych współpracy od bardzo długiego czasu, oto, co wiemy o plotoce ponownej uwalniania!

Pracując nad pełną skórzaną bazą ozdobioną krajobrazem zielonego trawnika, panele drukowane krowy przechodzą przez but. Wielokolorowe tęczowe akcenty pojawiają się na języku i wewnętrznej podszewce, podczas gdy „Nike” jest haftowane piętą w charakterystycznej blokowej czcionce B&J.

Oczywiście nie możesz rozmawiać o „grubistej dunki”, nie wspominając o żółtym topnieniu wzdłuż bocznych i przyśrodkowych. Odwołując się do smaku lodów z Vermont „Chunky Monkey”, ten zabawny dotyk to tylko jedna z wielu rzeczy, które sprawiają, że ten dunk jest tak poszukiwany.

Wcześniej dzisiaj @COP_O_CLOCK otrzymał powiadomienie z aplikacji Nike SNKRS z napisem „Pustynia zostanie podana w Twojej aplikacji jutro rano”. Losowi użytkownicy otrzymają ekskluzywny dostęp do gliniarza butów od 9 rano PST, a chociaż nie jesteśmy pewni, czy dotyczy to sneakerheadów poza stanami, taki krok może wskazywać, że w pracy jest szersza wersja.

Obraz za pomocą Nike
Czy dostałeś to powiadomienie? Co sądzisz o X Nike Sb Ben & Jerry’ego Dunk Low „Chunky Dunky”? Chociaż jesteśmy w 99% pewni, że będzie to wyłączne dla USA, upewnij się, że na wszelki wypadek zaktualizowałeś swoją aplikację SNKRS! W powiązanych wiadomościach oto kolejna szansa na zdobycie koncepcji x Nike Sb Dunk Low „Lobster”!

Obraz za pomocą Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published.