Dlaczego rywalizacja Adidas Lo powinna być kolejnym gliną!

0 Comments

Rywalizacja adidas lo to sylwetka adidas, która często jest pomijana przez wielu, a raczej szczerze mówiąc, nie jesteśmy pewni, dlaczego! Rywalizacja, wydana w 1986 roku w czasach świetności NBA, była odpowiedzią Adidasa na Michaela Jordana, a także nowo uznaną partnerstwo Nike. Chociaż nigdy raczej nie wystartował w tym samym stopniu, rywalizacja jest nadal legendarnym tenisówki w najlepszym najlepszym wydaniu, który jest znacznie więcej niż zasługą na lokalizację w Twojej kolekcji!

W 2020 r. Trzystropowa marka przesuwa legendarny projekt, gdy znów, z mnóstwem kolorów, które ma przedstawić masę. Widać tutaj nowy nowy uchwyt, który oddaje hołd supergwiazdy poprzez nałożoną grafikę.

Wysyłka int’l

Kup Teraz

Jeśli szukasz wszechstronnej pary premium, nie szukaj dalej, ponieważ rywalizacja zaznacza wszystkie pola. Opieki są wykonane całkowicie ze skóry premium, aby wyglądać pięknie z czasem, podczas gdy trzy marki paski biegną po każdej stronie, aby uzyskać ponadczasowy wygląd. Dodatkowa branding jest obecny w języku, a także pięcie w typu logo koniczyny.

Pod stopami Adidas dodaje unikalnego wyglądu tej pary poprzez odrębną podeszwę wstępną. Wygląda na wygraną, a także pożarwioną, podeszwa środkowa ukrywa współczesną amortyzację Adidas, aby zagwarantować, że będziesz chciał się wślizgnąć dzień po dniu! Czy to może być Twoja kolejna para codziennych Steppers?

Obraz przez adidas
Wysyłka int’l

Kup Teraz

Jeśli chcesz odebrać parę tych inspirowanych vintage trampek, wspaniała wiadomość jest taka, że ​​są one najlepiej oferowane za pośrednictwem strony internetowej Adidas! Przejdź i zdobądź swój rozmiar teraz, są to zdecydowanie jedna z naszych preferowanych ostatnich par. Pamiętaj, aby utrzymać go w zamknięciu wyłącznego dostawcy, a także gdy jesteś tutaj, sprawdź dokładnie, jak policjant Parley x Adidas Ultra Boost!

Obraz przez adidas
Wysyłka int’l

Kup Teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published.