Pierwsze spojrzenie na niepokonany X Adidas Ultra Extra 1,0 „Triple Black”

0 Comments

na początku tego miesiąca spojrzeliśmy na niepokonany X Adidas Ultra Extra. Teraz pojawiła się znacznie bardziej kontrolowana wersja „potrójna czarna” i jesteśmy nie do podjęcia Hyped!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Sneaker Insider @SneakerProphet_, Collaborative Ultra Wzrost jest pokryty ultra-ukrytym całkowicie czarnym odcieniem i jest wytwarzany z Primeknit. Matowa czarna klatka trzyma wszystko razem, a uzupełniający się kubek na pięcie zapewnia użytkownikom dodatkowe wsparcie. Branding jest tutaj obfity, z charakterystycznym logo Five Strike Unfeeated uderzającego w język i ich „Undftd”; Insygnia wydrukowana na wampie. Dodatkowy techniczny Veriage trafia na zakładkę pięty, finansując zdekonstruowany wygląd, który wszyscy znają i kochają.

Zostanie wydany bardzo wkrótce, niepokonany X Adidas Ultra Extrus 1,0 „Triple Black” jest zdecydowanie jednym z najgorętszych kolabów! Daj nam znać, jeśli będziesz chwycić parę i pamiętaj, aby pobrać oficjalną aplikację Sole Dostawca za całkowicie za darmo! W powiązanych wiadomościach w pracach jest niepokonany X Nike Air Max 90!

Jeśli zastanawiasz się nad radzeniem sobie z nowym Adidas Heat, koniecznie sprawdź najnowszą tutaj!

Obrazy przez SneakerProphet_

Leave a Reply

Your email address will not be published.