Dwie najlepsze pary z Off-White X Nike Dunk Low „The 50” Pack to Off-White Exclusuives

0 Comments

Sneakerheads otwarcie rozmawiają o najnowszej współpracy Virgila Abloha zatytułowanego „50” od kilku miesięcy, z tym, że od kilku miesięcy, z Najpopularniejszym tematem jest to, który z 50 różnych wsadów jest korzystny? Po wielu rozwagach jasne jest, że większość ludzi ma na celu skłonność do pierwszej lub 50. wariantów, które w kontekście są potrójne białe i potrójne czarne opcje. W przeciwieństwie do reszty paczki nie mają złożonych kolorów i dodatkowych detali.

Podczas gdy fani marek przygotowywali się do zdobycia tych iteracji, Off-White zaprezentował teraz konto na Instagramie, że w szczególności te pary będą dostępne wyłącznie poprzez loterię z białych lokalizacji detalicznych. Czy to może uczynić te pary prostsze policjant niż sposób, w jaki reszta pakietu wypuszczają (za pośrednictwem ekskluzywnego dostępu SNKR)? Nie jesteśmy pewni, ale tak czy inaczej nie będą łatwe do zdobycia!

Obraz przez biały

Obraz przez biały
Para „01/50” rozpoczyna kolor z kolorem „białego/masła”, która zapewnia neutralną estetykę z wcześniejszym detalem na środkowej podeszwie, aby uzyskać modny wygląd. Sneaker „50/50” podąża za pomocą kontrastowego potrójnego czarnego wyglądu, z fioletowymi i srebrnymi akcentami zapewniającymi kolejną czystą i prostą kolorystykę. Logo Nike Swoosh, zamki i dodatkowe koronki znajdują się w obu parach, dzięki czemu są to, że są to białe współpraca.

Jeśli chcesz zdobyć którykolwiek z tych białych upadków X Nike Dunk, przejdź do konta Off-White na Instagramie i wprowadź loterię dla siebie, ponieważ nie żyją dłużej. Upewnij się, że najlepiej go zablokować w wyłącznym dostawcy wszystkich najnowszych wiadomości i aktualizacji Sneaker, a gdy jesteś tutaj, sprawdź najnowszą kapsułkę Nike Undefeated!

Obraz przez biały

Obraz przez biały

Leave a Reply

Your email address will not be published.