Trzy klasyczne kolory Nike Dunk uruchomi się w ramach kolekcji „Next Nature”

0 Comments

Nike Dunks to nadal bez wątpienia jedna z najpopularniejszych sylwetek na rynku. Dlaczego więc nie uczynić ich zrównoważonym? Nike właśnie to robi. W ramach trwającego projektu „Next Nature”, 3 klasyczne Nike Dunk Colourways („Black/White”, „White/Sail” i „Pale Coral”), które są stworzone ze zrównoważonych materiałów, wkrótce się wydają.

Sam Dunk to klasyczny tenisówka do koszykówki, która obecnie ma ogromne odrodzenie popularności. Po raz pierwszy został wprowadzony w 1984 roku i został opracowany przez Petera Moore’a. Chociaż regularnie wydawane jest wiele nowych kolorów, wiele sneakerheadów jest pinka po łatwych klasykach, więc te nowe warianty sprawi, że będą bardziej dostępne dla osób, które chcą dodać do swojej kolekcji.

Obraz przez Nikenike Dunk Low „Black/White” Next Nature

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Obraz przez Nikenike Dunk Low „White/Sail” Next Nature

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Wszystkie trzy pary zostaną wykonane z dwukolorowej Flyleather i zaprezentują klasyczne panele na wierzchniach. Logo Nike Swoosh pojawiają się wraz z klasycznym brandingiem Nike, znajdującym się zarówno na języku, jak i na obcasie. Perforowane pudełko palców kończy wygląd, podczas gdy wszystko znajduje się na szlifie gumowej jednostki, która ukrywa mnóstwo amortyzacji, aby zagwarantować, że nigdy nie będziesz chciał z nich wyjść.

Jeśli chcesz zdobyć którąkolwiek z tych 3 nadchodzących 3 par, dobrą wiadomością jest to, że mają one datę premiery 3 listopada u wybranych sprzedawców detalicznych. Upewnij się, że najlepiej go zablokować w wyłącznym dostawcy wszystkich aktualizacji sneakerów, których potrzebujesz w swoim życiu, a gdy jesteś tutaj, sprawdź inne historie, takie jak pierwsze wyciekające obrazy Off-White X Nike Air Force 1 Mid Mid Mid Force 1 !

Obraz przez Nikenike Dunk Low „Pale Coral” następna natura

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Obraz przez Nikenike Dunk Low „Black/White” Next Nature

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published.