Kim Kardashian dokucza Yeezy Foam Rnnr „Mxt Moon Gray”

0 Comments

, podczas gdy Kim Kardashian oczywiście nie jest w tej chwili wielkim fanem Kanye West, nie ma wątpliwości, że wciąż uwielbia jego współpracę z Adidasem. Zgodnie z debiutem pianki RNNR zeszłego lata, sama Kim K zabrała się na Instagram, aby drażnić się z następną – Yeezy Foam Rnnr „Mxt Moon Gray”.

Odsłaniona w składzie z marca 2021 r., Które ujawniliśmy na początku tego tygodnia, „MXT Moon Gray” nie przypomina wszystkiego, co widzieliśmy wcześniej. Jakby ktoś nie mógł wybrać między węglem drzewnym lub brązowym, ten yeezy jest w rzeczywistości mishem obu. Zabocz, wykonany na podstawie zrównoważonej konstrukcji glonów, jest pomalowany w ciemnoszary kolor, podczas gdy złote akcenty tworzą metodę na pięcie, aby uzyskać wygląd.

Obraz za pomocą mafii Yeezy
W całym bucie odkryjesz mnóstwo perforacji zarówno ogromnych, jak i małych, z wykorzystaniem najwyższego wrażenia oddychania. Będziesz również odkrył zestaw szczególnie dużych na pięcie, który ma uderzające podobieństwo do Adidas, poprawiając podeszę środkową na Yeezy 700. Poniżej gumowa podeszwa zewnętrzna składa się z serii subtelnych grzbietów, które wydają się być Motywacja do nadchodzącej 450 sylwetki.

Nie można przegapić w tym miesiącu 26 marca wraz z „piaskiem”, „MXT Moon Grey” Adidas Yeezy, nie można przegapić! Pozwól nam zrozumieć, jeśli dodasz tę parę do swojej wiosennej rotacji, a także w wydanych wiadomościach, Yeezy Improv 350 V2 Mono ma nową widzialną klatkę!

Leave a Reply

Your email address will not be published.