Travis Scott X Dior B713 powierzchnie z przyjemną pastelową kombinacją

0 Comments

Jeśli jesteś oddanym kolekcjonerem obuwia, to z pewnością zrozumiesz, jaka jest popularna amerykańska raper Travis Scott Z marką Swoosh. Po strumieniu partnerstw z gigantem sportowym La Flame podkreśliła rozgrzewkę o wycięcie z nadchodzącym butem skate opracowanym we współpracy ze światowej sławy francuskiej licytowej wytwórni Dior. Lepiej przyjrzeliśmy się Travis Scott X Dior B713, a także oto wszystko, czego wymagasz!

Podobnie jak Kanye West, Travis nie boi się wypróbować projektów obuwia. Właśnie tutaj widzimy sylwetkę skate – w stylu, który kiwa głową na buty z początku 2000 roku z masywnymi językami, a także gruby system podeszwy środkowej pod stopami – jak widać na tych zdjęciach dzięki uprzejmości Thibo Denis, męskiego projektanta obuwia Diora.

Wygląda na to, że Travis Dior B713S jest ustawiony z schludną mieszanką dopasowania razem podkładów, a także opadłymi skórzanymi nakładkami. Oprócz tutaj widzimy, jak para ma przyjemną pastelową kombinację kolorów z miękkimi odcieniami niebieskiego, zielonego, kości słoniowej, a także fioletowymi. Oczywiście spodziewaj się, że znajdują się w Signature Dior, a także szczegółów marki Jack Cactus!

Oficjalna data premiery Travis Scott X Dior B713 nie została jeszcze ogłoszona, więc upewnij się, że trzymasz go w najlepszym wydaniu tutaj w wyłącznym dostawcy, jeśli chcesz wyprzedzić wszystkie ostatnie wydania obuwia! W Associated News ujawniono jeszcze jeden kolor Travis Scott x Nike Air Max 1.

Obraz przez _thibo
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Obraz przez _thibo
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published.