Aspekt Nike React 55 „Black Volt” jest niezbędnym tenisatorem

0 Comments

Jeśli szukasz tenisówki, że lokalizacje komfortowe są priorytetem numer jeden, wówczas aspekt Nike React 55 „Black Volt” jest koniecznością policjant! Jedna z najnowszych kolorów Swoosha, wymaga teraz pary w swojej kolekcji, a także oto dlaczego!

Wyposażony w zaciemnioną cholewkę tekstylną, która jest ozdobiona subtelnym, ale uderzającym wydrukiem szachownictwa, skórzane akcenty premium zawierają system sznurowania, pakując najwyższej jakości cios. W celu kontrastu „czarny volt” ma uderzające „wolty” odcienie wzdłuż pięty, podczas gdy „Flash Crimson” pogłębi logo Swoosh, które strzela przez boczne, a przyśrodkowe panele boczne w kierunku podeszwy środkowej.

Podczas gdy jesteśmy na temat podeszwy środkowej, „Czarny Volt” znajduje się na płycie pianki React, która jest, jedna z najbardziej wygodnych technologii amortyzujących Nike. Malowany w ultra czystym białym odcieniem, jest ukończony z odporną na ścieranie podeszwy zewnętrznej dla dodatkowej odporności, a także przyczepności.

Dostępne teraz w Foot Locker UK, koniecznie chwyć aspekt Nike React 55 „Black Volt”, gdy jest jeszcze dostępny! Pozwól nam zrozumieć, czy dodasz parę do swojej rotacji, a kiedy tu jesteś, spójrz na pełną gamę sneakerów Nike!

Leave a Reply

Your email address will not be published.