STUSSY, BAPE & VANS Otrzymują leczenie Blackout na czarnym rynku Comme des Garçons

0 Comments

, ponieważ nie pojawiają się z żadnym rodzajem regularności, słynne wydarzenia na czarnym rynku Comme des Garçons zorganizowały nieco osiągnięcia dla siebie za używanie kilku marki jest wiele poszukiwanych towarów. Ta najbardziej obecna iteracja z siedzibą w dzielnicy Harajuku w Tokio prezentuje świeże wbiszą Stussy, Vans, a nawet produkty Bape.

Ten krótkotrwały sklep z czarnym rynkiem ma się uruchomić od 12 listopada do 29 listopada, a także zaoferuje różnorodne monochromatyczne style współpracy od wcześniej wskazanych marek, a także wielu innych.

Obraz za pomocą Comme des Garcons
Na oficjalnych zdjęciach widzimy świeży uchwyt sztycy logo, a także z kapturem z obiema ofertami, oferującą podpis „Black Market Comme des Garçons”, oprócz normalnego odręcznego logo i podwójnego S. Gdzie indziej charakterystyczny druk kamuflażowy Cathing Ape zdobia koszulkę, a także z kapturem w kwadratowym kształcie, a także gra, gdy po raz kolejny do logo CDG Black Market.

Obraz za pomocą Comme des Garcons
Idąc dalej, widzimy łączną parę butów Vans Vans z gigantyczną dziurą w środku, umożliwiając skarpetę użytkownika. Podczas gdy ta kolekcja może być stosunkowo trudna do zdobycia dla nas, a także europejskich fanów marki, można tylko mieć nadzieję, że sklep CDG na czarnym rynku pojawi się wkrótce. Z innych wiadomości, Patta x Nike Air Max 1 „Rush Maroon” został oficjalnie zaprezentowany.

Obraz za pomocą Comme des Garcons

Leave a Reply

Your email address will not be published.