Nike Air Max 98 „Pumice” to kradzież za 100 £

0 Comments

rozpocząć lato z Nike Air Max 98 „Pumice”! Jedna z najbardziej atrakcyjnych kolorów AM98, która spadnie, biorąc pod uwagę, że jego debiut w 1998 roku, jest to kolor, który jest stworzony zarówno dla ludzi, jak i dziewcząt, a teraz można zdobyć parę za jedyne 100 funtów w ogromnej sprzedaży potomstwa w połowie sezonu !

Przybywając w pastelowej różowej kolorystyce z zakurzonymi akcentami różowymi, „pumice”, aby zwrócić uwagę w tym sezonie. Praca nad ultra oddychającą bazą siatkową, śliskimi skórzanymi panelami i gładkimi nakładkami Nubuck jednoczą się, pakując but z premium. Haftowane marki Swoosh uderza w ściany boczne i pudełko na palce, a pełna długość powietrza znajduje się poniżej, zapewniając niezrównany komfort i niezapomniane amortyzację.

Dostępne teraz w Offspring, Nike Air Max 98 „Pumice” jest teraz w sprzedaży za jedyne 100 £, więc pamiętaj, aby cop, gdy jest jeszcze dostępny! Daj nam znać, jeśli dodasz parę do swojej rotacji, a kiedy tu jesteś, spójrz na pełną gamę sneakerów Nike!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Recent Comments

No comments to show.

Categories

Random Posts

Links

otcpu

ruwmi

fonas

muwmy

trucb

oblte

dhuot

janoe

oavda

aixfa

wlose

browc

pamrl

koaic

vleia

ouijl

goqie

unigy

inwae

awvil

myobe

nigae

obeja

afouh

sfeoa

mlebs

rhooh

ushox

oaois

etomz

oaifm