Nike Air Max 98 „Pumice” to kradzież za 100 £

0 Comments

rozpocząć lato z Nike Air Max 98 „Pumice”! Jedna z najbardziej atrakcyjnych kolorów AM98, która spadnie, biorąc pod uwagę, że jego debiut w 1998 roku, jest to kolor, który jest stworzony zarówno dla ludzi, jak i dziewcząt, a teraz można zdobyć parę za jedyne 100 funtów w ogromnej sprzedaży potomstwa w połowie sezonu !

Przybywając w pastelowej różowej kolorystyce z zakurzonymi akcentami różowymi, „pumice”, aby zwrócić uwagę w tym sezonie. Praca nad ultra oddychającą bazą siatkową, śliskimi skórzanymi panelami i gładkimi nakładkami Nubuck jednoczą się, pakując but z premium. Haftowane marki Swoosh uderza w ściany boczne i pudełko na palce, a pełna długość powietrza znajduje się poniżej, zapewniając niezrównany komfort i niezapomniane amortyzację.

Dostępne teraz w Offspring, Nike Air Max 98 „Pumice” jest teraz w sprzedaży za jedyne 100 £, więc pamiętaj, aby cop, gdy jest jeszcze dostępny! Daj nam znać, jeśli dodasz parę do swojej rotacji, a kiedy tu jesteś, spójrz na pełną gamę sneakerów Nike!

Leave a Reply

Your email address will not be published.