Kanye West X Derrick Rose „Yzy Rose” wkrótce

0 Comments

zeszłego lata Kanye West zabrał się na Twittera, aby odsłonić tajemnicze zatykanie. Nawiązując uderzające podobieństwo do pianki RNNR, która jest powoli, ale zdecydowanie przejmuje kolekcje sneakerów wszędzie, później okazało się, że jest to wspólna współpraca z Derrick Rose z New York Knicks. Chociaż z pewnością było dużo szumu wokół Kanye West X Derrick Rose „Yzy Rose” na początku, spotkaliśmy się z pół roku ciszy radio … to znaczy.

1 kwietnia Rose zabrał się na Instagram, aby wyrazić swoją wdzięczność za Kanye i markę Yeezy. Chociaż po raz pierwszy uznano to za dowcip prima aprilis, sformułowanie i kontekst wydają się inaczej.

fałszywy

W przeciwieństwie do niczego innego, Yzy Rose ma specjalny żebrowany projekt, który jest wykonany z całej konstrukcji dla niesamowicie pluszowego dopasowania. Gładka palca dodaje odrobinę minimalizmu do maksymalnego wyglądu, podczas gdy podstawowa szczelina u góry pozwala użytkownikom wślizgnąć się z łatwością. Rozszerzona zakładka wokół tylnego dostarcza struktury i wsparcie, finalizując prawdziwie szalony projekt.

Kanye West nigdy nie był w stanie powstrzymać się, gdy dotyczy jego trampek Adidas, ale Kanye West X Derrick Rose „Yzy Rose” przesuwa kopertę na wyższy poziom. Jak tylko ogłoszono datę premiery, jako pierwsi poinformujemy Cię, więc upewnij się, że trzymasz go w wyłącznym dostawcy, aby uzyskać więcej wiadomości w miarę rozwoju! Daj nam znać, co myślisz o tym zatyce, a kiedy tu jesteś, równie dobrze możesz spojrzeć na Yeezy, ulepszając 700 mnvn „Blue Tint”!

Obraz za pomocą Derrick Rose
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published.